12 żył Wstępnie zakończony kabel światłowodowy LC UPC do LC UPC Wielomodowy OM3 Multiple

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hangalaxy
Orzecznictwo: CE, SGS, UL, RohS
Numer modelu: HGYN-0144
Minimalne zamówienie: MOQ Saying to 10szt
Cena: Negotiation By email or Phone Call
Szczegóły pakowania: 1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 25055 sztuk miesięcznie
złącze 1: LC UPC złącze 2: LC UPC
Kabel OD: 3,0 mm Kolor kabla: wodny
Długość: 10m utrata wtrąceniowa: 0,35dB
Utrata odbicia: 35dB Długość fali: 850nm
High Light:

wstępnie zakończony światłowód jednomodowy

,

kabel patch Lszh

12 rdzeni Światłowód LC UPC na LC UPC Wielomodowy OM3 Wielożyłowy wstępnie połączony kabel

 

Our offers a wide range of patch cords, designed and manufactured for demanding network applications. Nasza oferta obejmuje szeroką gamę patchcordów, zaprojektowanych i wyprodukowanych do wymagających zastosowań sieciowych. It comprises of multimode and singlemode. Składa się z trybu wielomodowego i jednomodowego. Both ends are terminated with a high performance hybrid or single type connector comprising of a SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN connector in simplex and duplex. Oba końce są zakończone wysokowydajnym złączem hybrydowym lub pojedynczym, składającym się ze złącza SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN w wersji jedno- i dwustronnej.

 

Zgodność z normami

 

1. Telcordia (wcześniej Bellcore) GR-326-CORE Ogólne wymagania dotyczące jednomodowych złączy optycznych i zespołów zworek.

2. Ogólna specyfikacja IEC 874-1 dla złączy i kabli światłowodowych

3. ANSI / TIA-568-C.3, ISO / IEC 11801 wydanie drugie, CENELEC EN 50173, UL94V-0

4. Szybkość ognioodporności kabla: norma OFNR lub IEC60332-3

 

funkcje


(1) W 100% przetestowane pod względem wydajności optycznej (długość wstawiona przez klienta i utrata zwrotu);

(2) Standardowy kolor to Żółty, Pomarańczowy, Aqua lub Fioletowy, inne kolory dostępne na życzenie;

(3) Zewnętrzna osłona kabla dostępna w PCW, halogen o zerowej emisji dymu (LSZH);

(4) Dostępne typy złączy PC, UPC, APC;

(5) Tulejka ceramiczna o wysokiej koncentryczności 2,5 mm dla FC, ST, SC i tuleja ceramiczna 1,25 mm dla LC i MU;

(6) Dostępne w G652D, G657A, OM1, OM2, OM3 i OM4;

(7) Oznaczenia pozycji A / pozycji B;

(8) Dostępne w rozmiarach 0,9 mm, 1,6 mm, 2,0 mm, 3,0 mm.

 

Parametr techniczny

 

KABEL ŻÓŁTY WENTYLATOR JEDEN TRYB
Obowiązujące normy

CEI / EN 60793

CEI / EN 60794-1

WYDAJNOŚĆ BUDOWY
Odporność na obciążenie ciągnące (N) 4-6 fo: 600/800 8–12–16 dla: 1.000 / 1.500 / 2000 18–48 dla 2,000 / 2,500
Odporność na zgniatanie (N / cm) Da 200 a 250
Statyczny promień gięcia (mm) 10 razy x średnica zewnętrzna
Dynamiczny promień gięcia (mm) 20 razy x średnica zewnętrzna
Temperatura (° C) -20 / +80
Temperatura instalacji (° C) -10 / +60
Temperatura (° C) -20 / +80
MATERIAŁY
Powłoka zewnętrzna LSZH (żółty RAL 1018)
Płaszcz zewnętrzny z pojedynczego włókna LSZH (żółty RAL 1018)
Wtórna osłona z pojedynczego włókna Nylon - PÓŁPRAWA
Członek siłowy Przędze aramidowe
BŁONNIK
SM - 9/125 SMF-28e
CECHY KONSTRUKCYJNE
Ilość włókien 12 24 48
Średnica zewnętrzna (mm) 10,5 mm 13,5 mm 17,8
Waga (kg / km) 50 78 135
Średnica zewnętrzna pojedynczego włókna (mm) 0,9 ± 0,1
Złącza Standard LC, ST, FC, SC itp.

 

12 żył Wstępnie zakończony kabel światłowodowy LC UPC do LC UPC Wielomodowy OM3 Multiple 0

 

Zespół kabli fabryki Hangalaxy

 

12 żył Wstępnie zakończony kabel światłowodowy LC UPC do LC UPC Wielomodowy OM3 Multiple 1

 

Działalność wystawiennicza w Hangalaxy

 

12 żył Wstępnie zakończony kabel światłowodowy LC UPC do LC UPC Wielomodowy OM3 Multiple 2

 

Zamawianie próbki

 

MATOWANIE ZŁĄCZA IL Average Standard IL MAX Standard IL Średnia premia IL MAX Premium POWRÓT UTRATY
Wielomodowy 0,15 dB 0,30 dB 0,08 dB 0,15dB NA
Tryb pojedyńczy 0,18dB 0,30dB 0,12dB 0,15dB > 55 / 65dB

 

Informacje o pakowaniu

 

1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości

 

Jeśli odczuwasz jakiekolwiek prośby o połączenie światłowodowe, prześlij nam e-mail i zadzwoń, a my postaramy się jak najlepiej dla Ciebie.

Szczegóły kontaktu
Mark

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375