96 rdzeni Wstępnie zakończony kabel światłowodowy SC Koniec OS2 Jednomodowy 0,9 mm

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hangalaxy
Orzecznictwo: CE, ROHS, UL, SGS
Numer modelu: HGYN-089
Minimalne zamówienie: MOQ Saying to 10szt
Cena: Negotiation By email or Phone Call
Szczegóły pakowania: 1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 25055 sztuk miesięcznie
Liczba włókien: 96 Kolor kurtki: żółty
Kabel OD: 17,5 mm Materiał kabla: LSZH
Rodzaj złącza: SC apc polerowanie: UPC
Długość fali: 1310/1550 nm utrata wtrąceniowa: 0,35dB
High Light:

wstępnie zakończony światłowód zewnętrzny

,

kabel patch Lszh

96 rdzeni Światłowodowy SC Koniec OS2 Jednomodowy Kabel wstępnie podłączony 0,9 mm
 
Przegląd przedmiotów
 
We provide a complete line of high performance pre-connectorized multi-fiber trunk cable assemblies, with its time efficient and cost effective rather than on field termination or splicing, and they are becoming popular for many fiber installation projects. Zapewniamy kompletną linię wysokowydajnych wstępnie połączonych wielożyłowych zestawów kabli, które są wydajne czasowo i opłacalne, a nie w przypadku terminacji w miejscu instalacji lub łączenia, i stają się one popularne w wielu projektach instalacji światłowodów. The easily fiber identification, it allows to make the simply laying the cable and do the rapidly patching. Łatwa identyfikacja włókien pozwala na proste ułożenie kabla i szybkie załatanie. A pulling eye is optional on the pulling end of all trunks to safeguard fibers during installation, it attached around one end of the trunk cable as a protective sleeves, suits the safely pulling the cable through floors, ceilings and walls. Ucho do ciągnięcia jest opcjonalne na końcu do ciągnięcia wszystkich pni, aby zabezpieczyć włókna podczas instalacji, przymocowane wokół jednego końca kabla pnia jako tuleje ochronne, pasuje do bezpiecznego przeciągania kabla przez podłogi, sufity i ściany. The Breakout Trunk Cables are available with 6, 8, 12, 16, 24, 36 and 48 fiber counts with individual 2.0mm typical sub-cable inside the outer jacket, pre-connectorized with a wide variety of connectors and fibers at any length, custom breakout cable structure upon request for your unique applications. Dostępne są kable typu Breakout Trunk z 6, 8, 12, 16, 24, 36 i 48 z pojedynczym typowym pod-kablem 2,0 mm wewnątrz płaszcza zewnętrznego, wstępnie połączonym z szeroką gamą złączy i włókien o dowolnej długości, niestandardowa struktura kabla zrywalnego na żądanie dla twoich unikalnych zastosowań. All our pre-connectorized multi-fiber trunk cable assembly products are designed to meet or exceed EIA/TIA, IEC and Telcordia standards for performance and reliability. Wszystkie nasze wstępnie zmontowane wielopowłokowe kable światłowodowe są zaprojektowane tak, aby spełniać lub przewyższać standardy EIA / TIA, IEC i Telcordia pod względem wydajności i niezawodności.
 
Funkcja
 
(1) 100% testowane pod kątem wydajności optycznej (utrata wkładki;
(2) Określona przez klienta długość i strata zwrotu);
(3) Standardowy kolor to Żółty, Pomarańczowy, Aqua lub Fioletowy, inne kolory dostępne na życzenie.
 
Korzyści
 
• Kabel zrywalny, pojedynczy typowy kabel podrzędny 2,0 mm;
• Dostępne w 6, 8, 12, 16, 24, 36 i 48 lub niestandardowych ilościach włókien;
• Element wzmacniający wytrzymałość kabla z przędzy aramidowej o wysokiej wytrzymałości;
• Dostępne w typach włókien OM1, OM2, OM3, OM4 i OS2;
• Zgodny z RoHS - dostępne kable Riser, Plenum i LSZH;
• Wyeliminuj czas i koszty pracy związane z zakończeniem pola;
• 100% przetestowany fabrycznie;
• Niestandardowe konfiguracje dostępne na żądanie.
 
Wydajność kabla
 

FibreType (ISO / IEC 11801)OS1 / OS2OM1OM2OM3OM4

Współczynnik tłumienia

[dB / km]

≤ 0,38 maks. (1310 nm)

≤ 0,25 Maks. (1550 nm)

≤ 0,34 Typ (1310 nm)

≤ 0,19 typ (1550 nm)

≤ 3,5 Maks. (850 nm)

≤ 1,5 Maks. (1300 nm)

≤ 2,9 Typ (850 nm)

≤ 1,2 typ (1300 nm)

≤ 3,5 Maks. (850 nm)

≤ 1,5 Maks. (1300 nm)

≤ 2,7 Typ (850 nm)

≤ 0,9 typ (1300 nm)

Minimalna przepustowość: przepełniona

Uruchom [Mhz-km]

NA

≥ 200 (850 nm)

≥ 500 (1300 nm

≥ 500 (850 nm)

≥ 500 (1300 nm)

≥ 1500 (850 nm)

≥ 500 (1300 nm)

≥ 3500 (850 nm)

≥ 500 (1300 nm

Minimalna przepustowość: Efektywny laser

Modalna przepustowość [Mhz-km]

 

NA

 

NA

 

NA

 

≥ 2000

(850 nm

 

≥ 4700

(850 nm)

 
Wydajność złącza
 

MATOWANIE ZŁĄCZAIL Average StandardIL MAX StandardIL Średnia premiaIL MAX PremiumPOWRÓT UTRATY
Wielomodowy0,15 dB0,30 dB0,08 dB0,15dBNA
Tryb pojedyńczy0,18dB0,30dB0,12dB0,15dB> 55 / 65dB

 

KABELŻÓŁTY WENTYLATOR JEDEN TRYB
Obowiązujące normy

CEI / EN 60793
CEI / EN 60794-1

WYDAJNOŚĆ BUDOWY
Odporność na obciążenie ciągnące (N)4-6 fo: 600/8008–12–16 dla: 1.000 / 1.500 / 200018–48 dla 2,000 / 2,500
Odporność na zgniatanie (N / cm)Da 200 a 250
Statyczny promień gięcia (mm)10 razy x średnica zewnętrzna
Dynamiczny promień gięcia (mm)20 razy x średnica zewnętrzna
Temperatura (° C)-20 / +80
Temperatura instalacji (° C)-10 / +60
Temperatura (° C)-20 / +80
MATERIAŁY
Powłoka zewnętrznaLSZH (żółty RAL 1018)
Płaszcz zewnętrzny z pojedynczego włóknaLSZH (żółty RAL 1018)
Wtórna osłona z pojedynczego włóknaNylon - PÓŁPRAWA
Członek siłowyPrzędze aramidowe
BŁONNIK
SM - 9/125SMF-28e
CECHY KONSTRUKCYJNE
Ilość włókien122448
Średnica zewnętrzna (mm)3,0 mm4,5 mm10.5
Waga (kg / km)203456
Średnica zewnętrzna pojedynczego włókna (mm)0,9 ± 0,1
ZłączaStandard LC, ST, FC, SC itp.

 
96 rdzeni Wstępnie zakończony kabel światłowodowy SC Koniec OS2 Jednomodowy 0,9 mm 0
 
Hangalaxy PLC Splitter Workshop
 
96 rdzeni Wstępnie zakończony kabel światłowodowy SC Koniec OS2 Jednomodowy 0,9 mm 1
 
Pokaz działań wystawowych w Hangalaxy
 
96 rdzeni Wstępnie zakończony kabel światłowodowy SC Koniec OS2 Jednomodowy 0,9 mm 2
 
Zalecenia dotyczące przyciągania oczu
 
Optional pulling eyes are highly recommended. Zalecane są opcjonalne ucha do pociągania. The pulling eye pulling eye (and associated cable netting) will protect the pre-terminated ends during the pull. Ucho do ciągnięcia (i związane z nim siatki kablowe) ochroni wstępnie zakończone końce podczas ciągnięcia. In many cases, pulling is not done from point to point, but rather from an intermediate point pulling back in each direction to each termination location. W wielu przypadkach ciągnięcie nie odbywa się od punktu do punktu, ale raczej od punktu pośredniego, ciągnącego się w każdym kierunku do każdego miejsca zakończenia. In that scenario, you will need to order the cable with two pulling eyes. W tym scenariuszu musisz zamówić kabel z dwoma zaczepami. In many cases, a cable run is planned to pull direct from point to point. W wielu przypadkach planuje się poprowadzenie kabla bezpośrednio od punktu do punktu. When the installation begins, occasionally, the decision is made to pull from an intermediate point rather than from point to point (in which case you'll be glad that you ordered the extra pulling eye). Kiedy instalacja się rozpoczyna, od czasu do czasu podejmowana jest decyzja, aby pobrać z punktu pośredniego, a nie z jednego punktu do drugiego (w takim przypadku będziesz zadowolony, że zamówiłeś dodatkowe oko ciągnące).

Szczegóły kontaktu
Mark

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375