8 rdzeni Wstępnie zakończony kabel światłowodowy SC OS2 Jednomodowy Breakout Wstępnie podłączony

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hangalaxy
Orzecznictwo: CE, ROHS, UL, SGS
Numer modelu: HGYN-090
Minimalne zamówienie: MOQ Saying to 10szt
Cena: Negotiation By email or Phone Call
Szczegóły pakowania: 1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 25055 sztuk miesięcznie
Liczba włókien: 8 Kolor kabla: żółty
Kabel OD: 5,0 mm Materiał kabla: OFNP
Rodzaj złącza: SC apc polerowanie: APC
Długość fali: 1310/1550 nm utrata wtrąceniowa: 0,35dB
High Light:

wstępnie zakończone włókno zewnętrzne

,

wstępnie zakończone włókno jednomodowe

8 rdzeni Kabel światłowodowy SC OS2 Jednomodowy Breakout Wstępnie podłączony kabel
 
opis przedmiotu


We provide this kind of Breakout Trunk Cables are available with 6, 8, 12, 16, 24, 36 and 48 fiber counts with individual 2.0mm typical sub-cable inside the outer jacket, pre-connectorized with a wide variety of connectors and fibers at any length, custom breakout cable structure upon request for your unique applications. Zapewniamy, że kable typu Breakout Trunk są dostępne z 6, 8, 12, 16, 24, 36 i 48 włóknami z indywidualnym typowym sub-kablem 2,0 mm wewnątrz płaszcza zewnętrznego, wstępnie połączonym z szeroką gamą złączy i włókien na dowolną długość, niestandardowa struktura kabla zrywalnego na życzenie dla twoich unikalnych zastosowań All our pre-connectorized multi-fiber trunk cable assembly products are designed to meet or exceed EIA/TIA, IEC and Telcordia standards for performance and reliability. Wszystkie nasze wstępnie zmontowane wielopowłokowe kable światłowodowe są zaprojektowane tak, aby spełniać lub przewyższać standardy EIA / TIA, IEC i Telcordia pod względem wydajności i niezawodności.
 
Funkcja


(1) Standard 04, 06, 08, 12C i 14-24C na żądanie
(2) Niezwykle elastyczna, szczelna konstrukcja kabla buforowego
(3) Spełnij test odporności ogniowej według normy IEC60332-3C
 
Korzyści


• Kabel zrywalny, pojedynczy typowy kabel podrzędny 2,0 mm;
• Element wzmacniający wytrzymałość kabla z przędzy aramidowej o wysokiej wytrzymałości;
• Dostępne w typach włókien OM1, OM2, OM3, OM4 i OS2;
• Zgodny z RoHS - dostępne kable Riser, Plenum i LSZH;
• Wyeliminuj czas i koszty pracy związane z zakończeniem pola;
• 100% przetestowany fabrycznie;
• Niestandardowe konfiguracje dostępne na żądanie.

 

Podanie

 

● Centrum danych i infrastruktura TLC.
● Wewnętrzne łącza optyczne.

 

Wydajność kabla

 

FibreType (ISO / IEC 11801) OS1 / OS2 OM1 OM2 OM3 OM4

Współczynnik tłumienia

[dB / km]

≤ 0,38 maks. (1310 nm)

≤ 0,25 Maks. (1550 nm)

≤ 0,34 Typ (1310 nm)

≤ 0,19 typ (1550 nm)

≤ 3,5 Maks. (850 nm)

≤ 1,5 Maks. (1300 nm)

≤ 2,9 Typ (850 nm)

≤ 1,2 typ (1300 nm)

≤ 3,5 Maks. (850 nm)

≤ 1,5 Maks. (1300 nm)

≤ 2,7 Typ (850 nm)

≤ 0,9 typ (1300 nm)

Minimalna przepustowość: przepełniona

Uruchom [Mhz-km]

NA

≥ 200 (850 nm)

≥ 500 (1300 nm

≥ 500 (850 nm)

≥ 500 (1300 nm)

≥ 1500 (850 nm)

≥ 500 (1300 nm)

≥ 3500 (850 nm)

≥ 500 (1300 nm

Minimalna przepustowość: Efektywny laser

Modalna przepustowość [Mhz-km]

 

NA

 

NA

 

NA

 

≥ 2000

(850 nm

 

≥ 4700

(850 nm)

 

KABEL ŻÓŁTY WENTYLATOR JEDEN TRYB
Obowiązujące normy

CEI / EN 60793
CEI / EN 60794-1

WYDAJNOŚĆ BUDOWY
Odporność na obciążenie ciągnące (N) 4-6 fo: 600/800 8–12–16 dla: 1.000 / 1.500 / 2000 18–48 dla 2,000 / 2,500
Odporność na zgniatanie (N / cm) Da 200 a 250
Statyczny promień gięcia (mm) 10 razy x średnica zewnętrzna
Dynamiczny promień gięcia (mm) 20 razy x średnica zewnętrzna
Temperatura (° C) -20 / +80
Temperatura instalacji (° C) -10 / +60
Temperatura (° C) -20 / +80
MATERIAŁY
Powłoka zewnętrzna LSZH (żółty RAL 1018)
Płaszcz zewnętrzny z pojedynczego włókna LSZH (żółty RAL 1018)
Wtórna osłona z pojedynczego włókna Nylon - PÓŁPRAWA
Członek siłowy Przędze aramidowe
BŁONNIK
SM - 9/125 SMF-28e
CECHY KONSTRUKCYJNE
Ilość włókien 12 24 48
Średnica zewnętrzna (mm) 3,0 mm 4,5 mm 10.5
Waga (kg / km) 20 34 56
Średnica zewnętrzna pojedynczego włókna (mm) 0,9 ± 0,1
Złącza Standard LC, ST, FC, SC itp.

 
8 rdzeni Wstępnie zakończony kabel światłowodowy SC OS2 Jednomodowy Breakout Wstępnie podłączony 0
 
Hangalaxy PLC Splitter Workshop
 
8 rdzeni Wstępnie zakończony kabel światłowodowy SC OS2 Jednomodowy Breakout Wstępnie podłączony 1
 
Pokaz działań wystawowych w Hangalaxy
 
8 rdzeni Wstępnie zakończony kabel światłowodowy SC OS2 Jednomodowy Breakout Wstępnie podłączony 2

Zalecenia dotyczące przyciągania oczu


Optional pulling eyes are highly recommended. Zalecane są opcjonalne ucha do pociągania. The pulling eye pulling eye (and associated cable netting) will protect the pre-terminated ends during the pull. Ucho do ciągnięcia (i związane z nim siatki kablowe) ochroni wstępnie zakończone końce podczas ciągnięcia. In many cases, pulling is not done from point to point, but rather from an intermediate point pulling back in each direction to each termination location. W wielu przypadkach ciągnięcie nie odbywa się od punktu do punktu, ale raczej od punktu pośredniego, ciągnącego się w każdym kierunku do każdego miejsca zakończenia. In that scenario, you will need to order the cable with two pulling eyes. W tym scenariuszu musisz zamówić kabel z dwoma zaczepami. In many cases, a cable run is planned to pull direct from point to point. W wielu przypadkach planuje się poprowadzenie kabla bezpośrednio od punktu do punktu. When the installation begins, occasionally, the decision is made to pull from an intermediate point rather than from point to point (in which case you'll be glad that you ordered the extra pulling eye). Kiedy instalacja się rozpoczyna, od czasu do czasu podejmowana jest decyzja, aby pobrać z punktu pośredniego, a nie z jednego punktu do drugiego (w takim przypadku będziesz zadowolony, że zamówiłeś dodatkowe oko ciągnące).

Szczegóły kontaktu
Mark

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375