24-żyłowy wstępnie zakończony kabel światłowodowy D4 do LC UPC wstępnie zainstalowany wiele

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hanagalaxy
Orzecznictwo: CE, SGS, FDA, UL
Numer modelu: HGYN-0588
Minimalne zamówienie: MOQ Saying to 10szt
Cena: Negotiation By email or Phone Call
Szczegóły pakowania: 1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
kolor: żółty Kabel OD: 10,5 mm
Kurtka kablowa: LSZH złącze 1: D4
złącze 2: LC UPC Liczba włókien: 24 rdzenie
utrata wtrąceniowa: 0,35dB Utrata zwrotu: 45dB
High Light:

wstępnie zakończone włókno zewnętrzne

,

wstępnie zakończone włókno jednomodowe

24 rdzenie D4 do LC UPC Światłowodowe fabrycznie zainstalowane wiele kabli połączeniowych

 

Hanagalaxy engineers and manufactures a complete line of fiber cable assemblies which include fiber distribution assemblies, patch cords, pigtails, MPO cable assemblies, drop cable assemblies, reference test assemblies and more. Hanagalaxy konstruuje i produkuje kompletną linię zestawów kabli światłowodowych, które obejmują zespoły światłowodowe, kable krosowe, pigtaile, zespoły kabli MPO, zespoły kabli upuszczanych, zestawy testów referencyjnych i wiele innych. These cable assemblies are factory-connectorized to produce unsurpassed connectivity and support a wide variety of applications—from simple duplex patch cords to complex cable assemblies. Te zespoły kabli są fabrycznie połączone w celu zapewnienia niezrównanej łączności i obsługi szerokiej gamy aplikacji - od prostych podwójnych patchcordów po złożone zespoły kabli.

 

(1) Wszystkie zespoły są polerowane maszynowo w celu uzyskania najwyższej jakości;

(2) Zespoły wielomodowe i jednomodowe mają zapewnioną wydajność dzięki zoptymalizowanemu kontaktowi fizycznemu (OPC);

(3) Wszystkie zestawy są testowane fabrycznie i są dostarczane z protokołem testu.

 

Podanie


(1) Wszystkie połączenia światłowodowe;
(2) Dystrybucja telekomunikacyjna i sieci lokalne;
(3) FTTH i FTTx;
(4) Pasywne sieci optyczne [ATM, WDM, Ethernet];
(5) Internet szerokopasmowy, telewizja kablowa (CATV);
(6) Przesuwa uruchomienie lasera jednomodowego ze środka światłowodu wielomodowego;
(7) Dostępne w różnych kombinacjach złączy.

 

Klasyfikacja produktu

 

Dostępność regionalna Chiny
Rodzaj produktu Pigtail z włókna, wielowłóknowy
Kolor, boot A Beżowy
Kolor, złącze A Beżowy
Kolor kurtki Żółty
Liczba włókien 24
Średnica nominalna (mm) 10.5
Tryb światłowodowy Tryb pojedyńczy
Rodzaj włókna OS1
ROHS Zgodny / wyłączony

 

Parametr kabla

 

Kategoria

Opis

Dane techniczne

Przed okablowaniem

Po okablowaniu

Osłabienie @ 1550 nm

≤0,20 dB / km (maks.) ≤0,22 dB / km (maks.)

Osłabienie @ 1625 nm

≤0,23dB / km ≤ 0,24 dB / km

Długość fali zerowej dyspersji

≤1520 nm

Nachylenie dyspersji zerowej

≤ 0,084 ps / nm2 · km

Wartość łącza PMD (M = 20 kabli Q = 0,01%)

maksymalne PMDQ

≤0,08 ps / √km

Długość fali odcięcia kabla (λcc)

≤1450 nm

M.zginanie acro Strata

(1 obrót; Ф32 mm) @ 1550 nm

(100 obrotów; Ф60 mm) @ 1625 nm

(100 obrotów; Ф50 mm) @ 1310 &@ 1625 nm

≤ 0,05 dB

≤ 0,05 dB

≤0,05 dB

Tryb Średnica pola

@ 1550 nm 9,6 ± 0,5 μm

Specyfikacje wymiarowe

Średnica okładziny

124,8 ± 0,7 μm

Błąd koncentryczności rdzenia / plateru

≤0,6 μm

Nieokrągłość okładzin

≤1,0%

 

Dowód stresu poza linią

≥9,0 N

≥1,0%

≥100 kpsi

 

24-żyłowy wstępnie zakończony kabel światłowodowy D4 do LC UPC wstępnie zainstalowany wiele 0

 

24-żyłowy wstępnie zakończony kabel światłowodowy D4 do LC UPC wstępnie zainstalowany wiele 1

 

Działalność wystawiennicza w Hangalaxy

 

24-żyłowy wstępnie zakończony kabel światłowodowy D4 do LC UPC wstępnie zainstalowany wiele 2

 

Opis

 

This Multimode, OM1, 62.5/125 Mode Conditioning Cable is used to convert a singlemode signal to a multimode fiber. Ten kabel kondycjonujący w trybie wielomodowym, OM1, 62,5 / 125 służy do konwersji sygnału jednomodowego na światłowód wielomodowy. It is used within Gigabit Ethernet 1000Base-LX (1300nm Wavelength) applications when replacing standard equipment-to-cable plant patch cord. Jest stosowany w aplikacjach Gigabit Ethernet 1000Base-LX (długość fali 1300nm) podczas zastępowania standardowego kabla instalacyjnego między urządzeniami. It allows the offsetting of a single-mode fiber core with a corresponding multimode fiber and reduces Differential Mode Delay, or DMD, which can cause bit errors in the signal. Umożliwia przesunięcie rdzenia światłowodowego jednomodowego z odpowiednim włóknem wielomodowym i zmniejsza opóźnienie trybu różnicowego lub DMD, co może powodować błędy bitowe w sygnale.

Szczegóły kontaktu
Mark

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375