3,0 mm OS2 SC UPC Kable światłowodowe Simplex Patchwork Żółta kurtka PVC

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hanagalaxy
Orzecznictwo: CE, SGS, FDA, UL
Numer modelu: HGYN-0615
Minimalne zamówienie: MOQ Saying to 10szt
Cena: Negotiation By email or Phone Call
Szczegóły pakowania: 1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
kolor: żółty Kabel OD: 3,0 mm
Kurtka kablowa: PCV złącze 1: SC apc
złącze 2: SC apc Liczba włókien: 1F
utrata wtrąceniowa: 0,35dB Utrata zwrotu: 45dB
High Light:

kabel światłowodowy

,

zwora światłowodowa

3,0 mm OS2 Światłowodowe kable krosowe SC UPC Simplex Żółta kurtka PVC
 
FTTH is the installation and use of optical fibre to provide high-speed broadband access to individual buildings or multidwelling units (MDUs). FTTH to instalacja i użycie światłowodu w celu zapewnienia szybkiego dostępu szerokopasmowego do poszczególnych budynków lub jednostek wielopłaszczyznowych (MDU). Hanagalaxy Auto-shutter SC patchord is the perfect fit for in-house fiber network with sophisticated dust and laser protection mechanism. Patchord Hanagalaxy Auto-shutter SC idealnie pasuje do wewnętrznej sieci światłowodowej z zaawansowanym mechanizmem ochrony przed kurzem i laserem. Another end of the cable splice with optical cables. Kolejny koniec splotu kabla z kablami optycznymi. Most of the time, the multimode is orange, and uasually connect with multimode fiber transceiver. Przez większość czasu tryb wielomodowy jest pomarańczowy i zwykle łączy się z nadajnikiem-odbiornikiem światłowodu wielomodowego. The single-mode pigtail is yellow, and connect with single-mode fiber transceiver or optical transceiver. Pigtail jednomodowy jest żółty i łączy się z jednomodowym transceiverem światłowodowym lub transceiverem optycznym.


Aplikacje


(1) CATV / Metro
(2) Aktywne zakończenie urządzenia
(3) sieci telekomunikacyjne
(4) Lokalne sieci lokalne (LAN)
(5) Sieci przetwarzania danych
(6) Sprzęt testowy
(7) Instalacje lokali
(8) Sieci rozległe (WAN)


Funkcja

 

1. Mała utrata wtrącenia i utrata odbicia wstecznego;
2. Dobra trwałość;
3. Dobra wymienialność;
4. Stabilność w wysokiej temperaturze;
5. Standard: Telcordia GR-326-CORE;

6. Kompaktowa konstrukcja;

7. Zgodność z IEC, JIS, TELCORDIA-326.

 

Klasyfikacja produktu

 

Złącze Polski typ Właściwości optyczne Standard odniesienia
SM MM
IL (dB) RL (dB) IL (dB) RL (dB) YD / T 1272.3-2005 ; IEC 60874-19-1 IEC 60874-14-5 ; IEC 60874-14-10
SC UPC ≤0,35 ≥50 ≤0,20 -
APC ≥60 - -
Temperatura pracy (℃) -40 ℃ ~ + 80 ℃
Temperatura przechowywania (℃) -40 ℃ ~ + 85 ℃
Ognioodporny standard IEC 60332-3
Dyrektywa RoHs 2002/95 / WE

 

Dostępność regionalna Chiny
Rodzaj produktu Pigtail z włókna, wielowłóknowy
Kolor, boot A Biały
Kolor, złącze A Biały
Kolor kurtki Biały
Liczba włókien 1
Średnica nominalna (mm) 5.0
Tryb światłowodowy Tryb pojedyńczy
Rodzaj włókna OS1
ROHS Zgodny / wyłączony


Parametr kabla
 

Kategoria

Opis

Dane techniczne

Przed okablowaniem

Po okablowaniu

Osłabienie @ 1550 nm

≤0,20 dB / km (maks.) ≤0,22 dB / km (maks.)

Osłabienie @ 1625 nm

≤0,23dB / km ≤ 0,24 dB / km

Długość fali zerowej dyspersji

≤1520 nm

Nachylenie dyspersji zerowej

≤ 0,084 ps / nm2 · km

Wartość łącza PMD (M = 20 kabli Q = 0,01%)

maksymalne PMDQ

≤0,08 ps / √km

Długość fali odcięcia kabla (λcc)

≤1450 nm

M.zginanie acro Strata

(1 obrót; Ф32 mm) @ 1550 nm

(100 obrotów; Ф60 mm) @ 1625 nm
(100 obrotów; Ф50 mm) @ 1310 &@ 1625 nm

≤ 0,05 dB
≤ 0,05 dB
≤0,05 dB

Tryb Średnica pola

@ 1550 nm 9,6 ± 0,5 μm

Specyfikacje wymiarowe

Średnica okładziny

124,8 ± 0,7 μm

Błąd koncentryczności rdzenia / plateru

≤0,6 μm

Nieokrągłość okładzin

≤1,0%

 

Dowód stresu poza linią

≥9,0 N
≥1,0%
≥100 kpsi

 

3,0 mm OS2 SC UPC Kable światłowodowe Simplex Patchwork Żółta kurtka PVC 0
 
3,0 mm OS2 SC UPC Kable światłowodowe Simplex Patchwork Żółta kurtka PVC 1


Działalność wystawiennicza w Hangalaxy


3,0 mm OS2 SC UPC Kable światłowodowe Simplex Patchwork Żółta kurtka PVC 2


Kontrola jakości


Quality and standards are the foundation of Hangalaxy. Jakość i standardy są podstawą Hangalaxy. We are dedicated to providing clients with the outstanding, standards-compliant products and services. Naszym celem jest dostarczanie klientom wyjątkowych, zgodnych ze standardami produktów i usług. Hanglaxy has passed many quality system verification, like ISO, RoHS, established an internationally standardized quality assurance system and strictly implemented standardized management and control in the course of design, development, production, installation and service. Hanglaxy przeszło wiele weryfikacji systemu jakości, takich jak ISO, RoHS, ustanowiło międzynarodowo ustandaryzowany system zapewniania jakości i ściśle wdrożyło standardowe zarządzanie i kontrolę w trakcie projektowania, rozwoju, produkcji, instalacji i serwisu.

Szczegóły kontaktu
Mark

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375