Kabel światłowodowy 2-żyłowy wielomodowy dupleksowy Lc do Lc Kurtka OM3 LSZH

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Shenzhen
Nazwa handlowa: Hangalaxy
Orzecznictwo: CE, SGS, UL. RoHs
Numer modelu: HGYN-14401
Minimalne zamówienie: MOQ Saying to 10szt
Cena: Negotiation By email or Phone Call
Szczegóły pakowania: 1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Rodzaj włókna: Wielomodowy, OM3 Liczba włókien: 2)
Kabel OD: 3,0 mm Złącze światłowodowe: LC
Polski typ: UPC Kolor kabla: żółty
High Light:

mostek światłowodowy

,

mostek światłowodowy

2 rdzenie LC-LC Fibre Optic Multimode OM3 Patch Patch Jacket LSZH

 

The Hangalaxy Loose Tube (LT) optical fibre cables with Steel Wired Armor (SWA) have been designed and manufactured for harsh rugged outdoor environments. Kable światłowodowe Hangalaxy Loose Tube (LT) ze stalowym pancerzem przewodowym (SWA) zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o trudnych warunkach zewnętrznych. The SWA enables direct burial of the cable and the steel wire protects the inside cores from any damage from external crush and impact. SWA umożliwia bezpośrednie zakopanie kabla, a drut stalowy chroni wewnętrzne rdzenie przed uszkodzeniem w wyniku zewnętrznego zgniecenia i uderzenia. The loose tubes are filled with gel which allows the flexibility and protection when pulling the cable and enables easier and faster installation on site. Luźne rurki są wypełnione żelem, który zapewnia elastyczność i ochronę podczas ciągnięcia kabla oraz umożliwia łatwiejszy i szybszy montaż na miejscu. The SWA armored cable is suitable for outdoor Campus and building Backbones. Kabel pancerny SWA nadaje się do kampusu na zewnątrz i do budowy kręgosłupa. All cables designed are designed to IEC 11801 standards. Wszystkie zaprojektowane kable są zaprojektowane zgodnie ze standardami IEC 11801. The cable can contain 24 colour coded fibres in un-stranded form and are available in OS2,OM3 and OM4 variants. Kabel może zawierać 24 włókna kodowane kolorami w nie splecionej formie i są dostępne w wersjach OS2, OM3 i OM4. The cable outer sheath is flame retardant LSOH. Zewnętrzna osłona kabla jest ognioodpornym LSOH.

 

CHARAKTERYSTYKA KABLI

 

(1) światłowody 250 μm;
(2) Luźna rurka wypełniona żelem z wzdłużnie nałożoną pęczniejącą w wodzie taśmą;
(3) zbrojenie ze stali falistej (CST);
(4) Płaszcz LSZH lub PE z promieniowo przeciwstawnymi elementami wzmacniającymi z drutu stalowego.

 

CECHY KABLI


(1) Wybór rodzaju włókna;
(2) Wybór włókien kodowanych kolorem;
(3) zbrojenie CST dla zwiększonej odporności na uderzenia i zgniatanie;
(4) Zwarta konstrukcja luźnej tuby 250 μm;
(5) Kurtka ogniochronna LSZH o zwiększonej odporności ogniowej lub kurtka PE;
(6) w zakresie ochrony środowiska i odporności na przenikanie wody.

 

Parametr techniczny

 

PRZEGLĄD
Średnica platerowania 125 mikronów
Średnica rdzenia 62,5 mikrona
Liczba włókien 2)
Technologia Tryb warunkowania
Pchnij / pociągnij zaczepy Nie
Waga w funtach) 0,09
 
GWARANCJA
Okres gwarancji produktu (na całym świecie) Dożywotnia ograniczona gwarancja

 

Częściowe imię Patchcord kondycjonujący w trybie światłowodowym (ST / LC)
Złącze A LC mężczyzna
Złącze b ST Mężczyzna
Kolorowa kurtka Pomarańczowy
Długość kabla 0,5m

 

Legenda / klucz
Złącza Tryby światłowodowe Liczba włókien Kolor kurtki Rodzaj kurtki UOM (jednostka miary) Średnica kabla Ř

D: SC / UPC

E: SC / APC

F: E2000

G: E2000 / APC

H: FC / UPC

I: FC / APC

K: LC / UPC

L: LC / APC

S: ST / UPC

Y: MT-RJ

9: 9 / 125μm Tryb pojedynczy

6: 6,25 / 125μm Wielomodowy

7: 50 / 125μm OM3 Laser zoptymalizowany wielomodowy

4: 50/125 μm OM4

Wielomodowy 2: 200 / 230μm

Wielomodowy 1: 100 / 140μm

P: Włókno Panda PM

B: Włókno Bowtie PM

E: Eliptyczne włókno PM

S: Simplex (1 włókno)

D: Dupleks (2 światłowody)

Y: żółty

O: pomarańczowy

Odp .: Aqua

L: niebieski

G: zielony

E: Brązowy

P. - Łupek

W: biały

R: Czerwony

B: Czarny

U: Fioletowy

P: Różowy

R: Riser (OFNR)

P: Plenum (OFNP)

L: Halogen o zerowej emisji dymu (LSZH)

N: Brak

V: Kurtka PVC

M: Metry

F: Stopy

I: Cale

C: Centymetry

Kurtka 2: 2mm

Kurtka 3: 3 mm

4: 900μm (.9mm)

6: 250 μm Gołe

7: 500 μm Gołe

 

Kabel światłowodowy 2-żyłowy wielomodowy dupleksowy Lc do Lc Kurtka OM3 LSZH 0

 

Fabryka Hangalaxy

 

Kabel światłowodowy 2-żyłowy wielomodowy dupleksowy Lc do Lc Kurtka OM3 LSZH 1

 

Działalność wystawiennicza w Hangalaxy

 

Kabel światłowodowy 2-żyłowy wielomodowy dupleksowy Lc do Lc Kurtka OM3 LSZH 2

 

Push-Pull LC Duplex Fiber Optic Patch Cords containing the custom push-pull strain relief boot and duplex clip, allow users easy accessibility in tight areas when deploying very high density LC patch fields in data center applications. Push-Pull LC Duplex światłowodowe kable krosowe zawierające niestandardowy odciążający ściągacz odciążający i klips dwustronny, umożliwiają użytkownikom łatwy dostęp w ciasnych obszarach podczas wdrażania pól krosowych LC o bardzo dużej gęstości w aplikacjach centrum danych. They are available in riser (OFNR), plenum (OFNP), and low smoke zero halogen (LSZH) rated jacket materials to comply with local cabling ordinances. Są one dostępne w pionie (OFNR), komorze (OFNP) i w płaszczach o niskiej emisji dymu bez halogenów (LSZH), zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi okablowania. Push-Pull LC Duplex Fiber Optic Patch Cords are available in OM4, OM3 or OS1/OS2 fiber types to meet the demands of Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet and high speed Fibre Channel. Światłowodowe kable światłowodowe Push-Pull LC Duplex są dostępne w wersjach światłowodowych OM4, OM3 lub OS1 / OS2, aby spełnić wymagania Gigabit Ethernet, 10 Gigabit Ethernet i wysokiej prędkości Fibre Channel.

 

Kontrola jakości

 

Quality and standards are the foundation of Hangalaxy. Jakość i standardy są podstawą Hangalaxy. We are dedicated to providing clients with the outstanding, standards-compliant products and services. Naszym celem jest dostarczanie klientom wyjątkowych, zgodnych ze standardami produktów i usług. Hanglaxy has passed many quality system verification, like ISO, RoHS, established an internationally standardized quality assurance system and strictly implemented standardized management and control in the course of design, development, production, installation and service. Hanglaxy przeszło wiele weryfikacji systemu jakości, takich jak ISO, RoHS, ustanowiło międzynarodowo ustandaryzowany system zapewniania jakości i ściśle wdrożyło standardowe zarządzanie i kontrolę w trakcie projektowania, rozwoju, produkcji, instalacji i serwisu.

 

Szczegóły kontaktu
Mark

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375