Złącza światłowodowe SC UPC 2,0x3,0 mm Złącza montażowe światłowodowe 0,35 dB Utrata wtrąceniowa

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hangalaxy
Orzecznictwo: CE, RoHs, FCC, UL, ISO9001
Numer modelu: HGYN-1456
Minimalne zamówienie: MOQ Saying to 10szt
Cena: egotiation By email or Phone Call
Szczegóły pakowania: 1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 25000 sztuk miesięcznie
Rodzaj złącza: SC Tryb światłowodowy: Jednomodowy, 9 / 125um
Liczba włókien: 1 kolor: niebieski
Materiał: Plastikowy utrata wtrąceniowa: 0,35dB
Utrata zwrotu: 55DB Polski typ: UPC
High Light:

złącze światłowodowe LC APC

,

złącze światłowodowe FC APC

Szybkozłącza światłowodowe jednomodowe SC UPC 2,0x3,0 mm SC UPC

 

Hangalaxy supply SC/UPC fast connector are factory pre-polished, field-installable connectors that eliminate the need for hand polishing in the field. Szybkozłącze zasilające Hangalaxy SC / UPC to fabrycznie polerowane, montowane w terenie złącza, które eliminują potrzebę ręcznego polerowania w terenie. Proven mechanical splice technology ensuring precision fiber alignment, a factory pre-cleaved fiber stub, and a proprietary index-matching gel combine to offer an immediate low loss termination to either single-mode or multimode optical fibers. Sprawdzona technologia mechanicznego łączenia zapewniająca precyzyjne wyrównanie światłowodów, fabrycznie wstępnie odcięty króciec światłowodu oraz zastrzeżony żel dopasowujący indeksy zapewniają natychmiastowe zakończenie niskiej straty światłowodów jednomodowych lub wielomodowych.

 

funkcje

 

1. Szybkie, łatwe i czyste rozwiązanie dla zakończeń światłowodowych.

2. Precyzyjne wyrównanie mechaniczne zapewnia niskie straty wtrąceniowe.

3. Można go zainstalować w ciągu dwóch minut, łącznie z czasem przygotowania.

4. Wysoka skuteczność połączenia, doskonała wydajność optyczna.

5. Prosty proces montażu, wygodna obsługa.

6. Nie wymaga epoksydowania i polerowania, co skraca czas instalacji.

7. Stabilną wydajność optyczną osiąga się dzięki zastosowaniu technologii łączenia mechanicznego V-fug.

 

Parametr techniczny

 

Rodzaj SC / APC
Liczba włókien Simplex
Utrata wtrąceniowa ≤0,3dB
Tryb światłowodowy 50/125 MM
Strata zwrotna > 30dB (UPC MM)
Rozmiar buta Kabel upuszczany 2,0 * 3,0
Mieszkaniowy Zielony
Materiał Plastikowy

 

Krótkie szczegóły

 

Numer części HGYN-1455
Polski typ UPC
Długość 55mm

 

Podanie

 

1. Telecom / Datacom;
2. LAN, CATV;
3. Światłowód do domu;
4. Dystrybucja pomieszczeń;
5. Aplikacje gigabitowe (Ethernet, ATM, SONET itp.

 

Złącza światłowodowe SC UPC 2,0x3,0 mm Złącza montażowe światłowodowe 0,35 dB Utrata wtrąceniowa 0

 

Złącza światłowodowe SC UPC 2,0x3,0 mm Złącza montażowe światłowodowe 0,35 dB Utrata wtrąceniowa 1

 

Instrukcja montażu


The field assembly connector can be assembled directly on the end of cable just within minutes. Złącze do montażu w terenie można zamontować bezpośrednio na końcu kabla w ciągu kilku minut. Which makes the installation process easy and fast. Co sprawia, że ​​proces instalacji jest łatwy i szybki. It requires no specialized tooling except standard fiber preparation tools: a fiber stripping tool, wipes and a fiber cleaver. Nie wymaga specjalistycznego oprzyrządowania oprócz standardowych narzędzi do przygotowywania włókien: narzędzia do zdejmowania włókien, ściereczek i tasaków. Even no electrical power supply is needed to assemble this fiber connector. Do montażu tego złącza światłowodowego nie jest nawet wymagane zasilanie elektryczne.

 

Fabryka Hangalaxy

 

Złącza światłowodowe SC UPC 2,0x3,0 mm Złącza montażowe światłowodowe 0,35 dB Utrata wtrąceniowa 2

 

Pakiet szybkozłącza FTTH:

 

Pakiet zostanie zapakowany zgodnie ze standardowymi wymaganiami eksportowymi, zadowolenie klienta jest naszym celem.

Drukowana etykieta: logo klienta lub marka Brak są dostępne

Opakowanie wewnętrzne: pudełko 10 sztuk / PE

Opakowanie zewnętrzne: karton zostanie zapakowany w worek, dobrze zabezpieczy karton przed kurzem i wilgocią.

Szczegóły kontaktu
Mark

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375