SC UPC Kabel światłowodowy jednomodowy Wstępnie zakończony montaż w terenie

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hangalaxy
Orzecznictwo: CE, UL, FCC, RoHs
Numer modelu: HGYN-0589
Minimalne zamówienie: MOQ Saying to 10szt
Cena: Negotiation By email or Phone Call
Szczegóły pakowania: 1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 25000 sztuk miesięcznie
Rodzaj złącza: SC Polski typ: UPC
kolor: niebieski Kabel OD: 2,0 x3,0 mm
Tryb światłowodowy: Tryb pojedyńczy Liczba włókien: 1
utrata wtrąceniowa: 0,35dB Utrata zwrotu: 45dB
High Light:

złącze światłowodowe LC APC

,

złącze światłowodowe FC APC

Kabel upuszczany SC UPC Światłowody jednomodowe Wstępnie zakończone złącza montażowe

 

Hangalaxy provides an array of Fiber Connector FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000 configurations. Hangalaxy oferuje szereg konfiguracji Fibre Connector FC, SC, ST, LC, MU, MTRJ, E2000. We Supply Single-mode, Multi-mode, Angle-polished Fiber Connector assemblies with stable qualities that use high quality Ceramic Ferrules. Dostarczamy zespoły światłowodowe jednomodowe, wielomodowe, polerowane kątowo o stabilnych właściwościach, wykorzystujące wysokiej jakości tuleje ceramiczne. Ferrule -Two main Ceramic Ferrulesizes are used for Fiber Connectors. Tuleja -Dwa główne ceramiczne tulejki ceramiczne są używane do złączy światłowodowych. The ferrule OD size f2.5mm is for ST, FC and SC Fiber Connectors. Tulejka o średnicy zewnętrznej f2,5 mm jest przeznaczona do złączy światłowodowych ST, FC i SC. The ferrule OD size f1.25 mm is for the MU and LC Fiber Connector Versions. Tulejka o średnicy zewnętrznej f1,25 mm dotyczy wersji MU i LC Fibre Connector. PC or UPC or APC refer to how we polish the ferrule of the Fiber Connectors. PC, UPC lub APC odnoszą się do tego, jak polerujemy okucie złączy światłowodowych. Single mode fiber connectors can be with PC, or UPC or APC polish, while Multimode Fiber Connectors only with PC or UPC polish. Złącza światłowodowe jednomodowe mogą być z polerowaniem PC lub UPC lub APC, natomiast złącza światłowodowe wielomodowe tylko z polerowaniem PC lub UPC.

 

Funkcje i aplikacje

 

1. Nie wymaga epoksydowania i polerowania;

2. Nie wymaga drogich narzędzi;

3. Szybkie i łatwe zakończenie światłowodu;

4. Precyzyjne wyrównanie mechaniczne zapewnia niskie straty wtrąceniowe;

5. Doskonała wydajność optyczna;

6. Usprawniona konstrukcja komponentu, wygodna obsługa.

 

Podanie

 

1. Wykorzystuje sprawdzone, formowane technologie V-fugowania;

2. Umożliwić weryfikację ciągłości optycznej za pomocą wizualnego lokalizatora uszkodzeń (VFL);

3. Światłowodowy system komunikacji i sieci telekomunikacyjne;

4. Światłowodowa transmisja danych;

5. CATV;

6. Dostęp optyczny.

 

Parametr techniczny

 

Część nr HGYN-0589
Interferometr Rodzaj UPC Typ APC
Promień krzywizny 7 mm ~ 25 mm 5 mm ~ 12 mm
Przesunięcie wierzchołka Max. Max. 50µm 50µm Max. Max. 50µm 50µm
Wysokość włókna -50nm ~ 50nm -50nm ~ 50nm
Błąd kafelków w APC 8˚ Żaden ± 0,3
Temp. Pracy -40 ℃ + 70 ℃
Temp. Przechowywania -40 ℃ + 80 ℃

 

Rodzaj złącza SC
Zgodność TIA / EIA 604-3
Okucie Ceramika (cyrkonia)
Kolor obudowy

Jednomodowy typ komputera: niebieski

Jednomodowy typ APC: zielony

Rodzaj kabla Ф3,0 mm
Wymiar 58mm

 

SC UPC Kabel światłowodowy jednomodowy Wstępnie zakończony montaż w terenie 0

 

SC UPC Kabel światłowodowy jednomodowy Wstępnie zakończony montaż w terenie 1

 

Aby uzyskać więcej informacji związanych Szybka wtyczka poniżej

 

SC UPC Kabel światłowodowy jednomodowy Wstępnie zakończony montaż w terenie 2

 

Nasze usługi


We dedicate to customer-centric innovation and strong partnerships. Poświęcamy się innowacjom zorientowanym na klienta i silnym partnerstwom. We have customer friendly warranty policy. Mamy przyjazną dla klienta politykę gwarancyjną. Our professional staffs provide 7X24- hour quickly response. Nasi profesjonalni pracownicy zapewniają szybką reakcję 7 x 24 godziny. Integrity is our most valuable asset. Uczciwość jest naszym najcenniejszym zasobem. It drives us to behave honestly and keep our promises, ultimately winning our customers' trust and respect. Zachęca nas do uczciwego zachowania i dotrzymywania obietnic, ostatecznie zdobywając zaufanie i szacunek naszych klientów.

Szczegóły kontaktu
Mark

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375