Fabrycznie zainstalowany kabel światłowodowy SC UPC jednomodowy 2,0x3,0 mm OD

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hangalaxy
Orzecznictwo: CE, UL, FCC, RoHs
Numer modelu: HGYN-0588
Minimalne zamówienie: MOQ Saying to 10szt
Cena: Negotiation By email or Phone Call
Szczegóły pakowania: 1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 25000 sztuk miesięcznie
Rodzaj złącza: SC Polski typ: UPC
kolor: niebieski Kabel OD: 2,0 x3,0 mm
Tryb światłowodowy: Tryb pojedyńczy Liczba włókien: 1
utrata wtrąceniowa: 0,35dB Utrata zwrotu: 45dB
High Light:

złącze światłowodowe LC apc

,

złącze światłowodowe sc apc

Kabel opadowy FTTH SC UPC Jednomodowy Fabrycznie zainstalowane złącza światłowodowe

 

Fiber Optic Fast Connector make fiber terminations quick, easy and reliable. Szybkie złącze światłowodowe sprawia, że ​​zakończenia światłowodów są szybkie, łatwe i niezawodne. These fiber optic connectors offer terminations without any hassles and require no epoxy, no polishing, no splicing, no heating and can achieve similar excellent transmission parameters as standard polishing and splicing technology. Te złącza światłowodowe oferują bezproblemowe zakończenia i nie wymagają epoksydowania, polerowania, łączenia, podgrzewania i mogą osiągnąć podobne doskonałe parametry transmisji, jak standardowa technologia polerowania i łączenia. SC/UPC Singlemode Fast Connector is designed to simple the connection without fusion splicing machine. Szybkozłącze jednomodowe SC / UPC zostało zaprojektowane tak, aby uprościć połączenie bez spawarki. This connector is quick assembly which requires only normal fiber preparation tools: cable stripping tool and fiber cleaver. To złącze jest szybkim montażem, który wymaga tylko normalnych narzędzi do przygotowania włókien: narzędzia do zdejmowania kabli i tasaków. The connector adopts Fiber Pre-Embedded Tech with superior ceramic ferrule and aluminum alloy V-groove. Złącze przyjmuje technologię Pre-Embedded Fibre z doskonałą ceramiczną tuleją i rowkiem V ze stopu aluminium. Also, transparent design of the side cover which allows visual inspection. Również przezroczysta konstrukcja osłony bocznej umożliwia kontrolę wzrokową.

 

Funkcje i aplikacje

 

1. Nie wymaga epoksydowania i polerowania;

2. Nie wymaga drogich narzędzi;

3. Szybkie i łatwe zakończenie światłowodu;

4. Precyzyjne wyrównanie mechaniczne zapewnia niskie straty wtrąceniowe;

5. Doskonała wydajność optyczna;

6. Usprawniona konstrukcja komponentu, wygodna obsługa.

 

Podanie

 

1. Wykorzystuje sprawdzone, formowane technologie V-fugowania;

2. Umożliwić weryfikację ciągłości optycznej za pomocą wizualnego lokalizatora uszkodzeń (VFL);

3. Światłowodowy system komunikacji i sieci telekomunikacyjne;

4. Światłowodowa transmisja danych;

5. CATV;

6. Dostęp optyczny.

 

Parametr techniczny

 

Część nr HGYN-0588
Interferometr Rodzaj UPC Typ APC
Promień krzywizny 7 mm ~ 25 mm 5 mm ~ 12 mm
Przesunięcie wierzchołka Max. Max. 50µm 50µm Max. Max. 50µm 50µm
Wysokość włókna -50nm ~ 50nm -50nm ~ 50nm
Błąd kafelków w APC 8˚ Żaden ± 0,3
Temp. Pracy -40 ℃ + 70 ℃
Temp. Przechowywania -40 ℃ + 80 ℃

 

Rodzaj złącza SC
Zgodność TIA / EIA 604-3
Okucie Ceramika (cyrkonia)
Kolor obudowy

Jednomodowy typ komputera: niebieski

Jednomodowy typ APC: zielony

Rodzaj kabla Ф3,0 mm
Wymiar 58mm

 

Fabrycznie zainstalowany kabel światłowodowy SC UPC jednomodowy 2,0x3,0 mm OD 0

 

Fabrycznie zainstalowany kabel światłowodowy SC UPC jednomodowy 2,0x3,0 mm OD 1

 

Aby uzyskać więcej informacji związanych Szybka wtyczka poniżej

 

Fabrycznie zainstalowany kabel światłowodowy SC UPC jednomodowy 2,0x3,0 mm OD 2

 

Nasze usługi


We dedicate to customer-centric innovation and strong partnerships. Poświęcamy się innowacjom zorientowanym na klienta i silnym partnerstwom. We have customer friendly warranty policy. Mamy przyjazną dla klienta politykę gwarancyjną. Our professional staffs provide 7X24- hour quickly response. Nasi profesjonalni pracownicy zapewniają szybką reakcję 7 x 24 godziny. Integrity is our most valuable asset. Uczciwość jest naszym najcenniejszym zasobem. It drives us to behave honestly and keep our promises, ultimately winning our customers' trust and respect. Zachęca nas do uczciwego zachowania i dotrzymywania obietnic, ostatecznie zdobywając zaufanie i szacunek naszych klientów.

Szczegóły kontaktu
Mark

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375