Fabrycznie zainstalowane złącza światłowodowe 2.0x3.0mm FC UPC wielomodowe

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hangalaxy
Orzecznictwo: CE, UL, FCC, RoHs
Numer modelu: HGYN-94
Minimalne zamówienie: MOQ Saying to 10szt
Cena: Negotiation By email or Phone Call
Szczegóły pakowania: 1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 25000 sztuk miesięcznie
Mieszkaniowy: Plastikowy Tryb światłowodowy: Singlmode, OS2
Liczba włókien: 1 Kabel OD: 2,0 x3,0 mm
kolor: czarny Rodzaj złącza: FC
Okucie: Kamer utrata wtrąceniowa: 0,35dB
High Light:

złącze światłowodowe sc apc

,

złącze światłowodowe fc apc

2.0x3.0mm FC UPC Wielomodowe fabrycznie zainstalowane złącze światłowodowe

 

This kind of Field Assembly Optical Connector is designed for fast and simple field termination of single fiber, without polishing or epoxy. Ten rodzaj złącza optycznego do montażu w terenie jest przeznaczony do szybkiego i prostego zakończenia pojedynczego włókna bez polerowania i epoksydowania. The Connector is made with precision and high quality Zirconia ferrules and provides a highly reliable connection in most of the network application. Złącze jest wykonane z precyzyjnych i wysokiej jakości tulejek cyrkonowych i zapewnia niezawodne połączenie w większości aplikacji sieciowych. The SC type is available with 250/900um buffed fiber, 2.0mm,1.6mm x 2.0mm, 2.0mm x 3.0mm and 3.0mm jacket cable. Typ SC jest dostępny z przewodem buforowanym o średnicy 250/900um, 2,0 mm, 1,6 mm x 2,0 mm, 2,0 mm x 3,0 mm i 3,0 mm. The universal type connector is also available, which is suitable for all of the 250/900um, 2mm and 3mm, 2.0mm x 3.0mm cable diameter. Dostępne jest również złącze uniwersalne, które jest odpowiednie dla wszystkich kabli o średnicy 250 / 900um, 2 mm i 3 mm, 2,0 mm x 3,0 mm.

 

1.3 Niezawodność:


Ensures product reliability through rigorous qualification testing of each product family. Zapewnia niezawodność produktu dzięki rygorystycznym testom kwalifikacyjnym każdej rodziny produktów. Both initial and periodic qualification testing are performed to assure the cable's performance and durability in the field environment. Przeprowadzane są zarówno wstępne, jak i okresowe testy kwalifikacyjne, aby zapewnić wydajność i trwałość kabla w środowisku polowym.

 

1.4 Odniesienie:


IEC 60793-1, 60793-2, 60794-1
ITU-T G.650, G.652
Uwaga:
1. Wszystkie wartości w tabeli, które mają jedynie charakter poglądowy, mogą ulec zmianie bez powiadomienia;
2. Minimalny promień gięcia (statyczny) wynosi 15 mm, gdy używane jest włókno G652D.

 

Kluczowe cechy

 

√ 12 Tight Buffered Fibre;
√ Dostępne są wzmocnione wersje z dodatkowym płaszczem;
√ stabilny dla środowiska;
√ Doskonała jednolitość.

 

Karta techniczna kabla

 

Nie. Przedmiotów Jednostka Specyfikacja
Tryb pojedyńczy
1 Tryb Średnica pola 1310 nm μm 9,2 ± 0,4
1550 nm 10,4 ± 0,5
2) Średnica okładziny μm 124,8 ± 0,7
3) Nieokrągłość okładzin % ≤0,7
4 Błąd koncentryczności rdzenia μm ≤0,5
5 Średnica powłoki   μm 245 ± 5
6 Powłoka Non-Circularity   % ≤6,0
7 Błąd koncentryczności okładziny   μm ≤12,0
8 Długość fali odcięcia kabla   nm λcc ≤1260
9 Tłumienie (maks.) 1310 nm dB / km ≤0,4
1550 nm dB / km ≤0,3
10 Rodzaj włókna Corning SMF28-e

 

Parametr techniczny

 

Konstrukcja kabli
Liczba włókien 1
Średnica buforowania 900μm
Typ ciasnego bufora Standard - pasek do 10 cm lub pasek Easy
Ciasny kolor bufora Biały (standard)
Elementy wytrzymałości na rozciąganie i / lub warstwa pancerna 1 Przędza aramidowa
Materiał płaszcza zewnętrznego

PVC / trudnopalny, niekorozyjny / nisko dymny, bezhalogenowy

(FRNC / LSZH)

Kolor płaszcza zewnętrznego Żółty / Pomarańczowy / Aqua
Grubość nominalna kurtki zewnętrznej 0,35 mm

 

Fabrycznie zainstalowane złącza światłowodowe 2.0x3.0mm FC UPC wielomodowe 0

 

Fabrycznie zainstalowane złącza światłowodowe 2.0x3.0mm FC UPC wielomodowe 1

 

Fabrycznie zainstalowane złącza światłowodowe 2.0x3.0mm FC UPC wielomodowe 2

 

Hangalaxy provides fast fiber optical pre-installed connector for both MultiMode as SingleMode fiber, compatible with most of today's switch vendors. Hangalaxy zapewnia fabrycznie zainstalowane szybkie złącze światłowodowe zarówno dla MultiMode jak i SingleMode, kompatybilne z większością współczesnych dostawców przełączników. Hangalaxy's Dual Fiber SFP's support data ranges between 100 Mbit/s and 4.25 Gbps and distances up to 160 km. Dane pomocnicze Hangalaxy Dual Fibre SFP są w zakresie od 100 Mbit / s do 4,25 Gbps i odległości do 160 km. Go to the Hangalaxy SFP product range. Przejdź do oferty produktów Hangalaxy SFP.

Szczegóły kontaktu
Mark

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375