Fabrycznie zainstalowane złącza światłowodowe 3,0 mm SC APC jednomodowe

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hangalaxy
Orzecznictwo: CE, UL, FCC, RoHs
Numer modelu: HGYN-91
Minimalne zamówienie: MOQ Saying to 10szt
Cena: Negotiation By email or Phone Call
Szczegóły pakowania: 1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 25000 sztuk miesięcznie
Mieszkaniowy: Plastikowy Tryb światłowodowy: Singlmode, OS2
Liczba włókien: 1 Kabel OD: 2,0 x3,0 mm
kolor: Zielony Rodzaj złącza: SC
Okucie: Kamer Długość: 10 mm
High Light:

złącze światłowodowe LC APC

,

złącze światłowodowe FC APC

Jednomodowy łącznik światłowodowy 3,0 mm SC APC Wstępnie zainstalowane złącze do montażu światłowodowego

 

Multi Fiber Cable use simplex cables as subunit. Kabel Multi Fibre wykorzystuje kable simplex jako podjednostkę. The subunits are stranded around the cable core. Podjednostki są splecione wokół rdzenia kabla. The cable is completed with a flat PVC or LSZH jacket. Kabel jest uzupełniony płaską powłoką z PVC lub LSZH. Note: 1. All the values in the table, which are for reference only, are subject to change without notice; Uwaga: 1. Wszystkie wartości w tabeli, które mają jedynie charakter poglądowy, mogą ulec zmianie bez powiadomienia;

 

Kluczowe cechy

 

√ 12 Tight Buffered Fibre;
√ Dostępne są wzmocnione wersje z dodatkowym płaszczem;
√ stabilny dla środowiska;
√ Doskonała jednolitość.

 

Podanie

 

√ Połączenie o dużej gęstości z gniazdami ściennymi lub panelami krosowymi z interfejsami złączy wstążkowych;
√ Pasywne sieci optyczne;
√ CATV, LAN, WAN;
√ Testuj przyrząd.

 

Karta techniczna kabla

 

Nie. Przedmiotów Jednostka Specyfikacja
Tryb pojedyńczy
1 Tryb Średnica pola 1310 nm μm 9,2 ± 0,4
1550 nm 10,4 ± 0,5
2) Średnica okładziny μm 124,8 ± 0,7
3) Nieokrągłość okładzin % ≤0,7
4 Błąd koncentryczności rdzenia μm ≤0,5
5 Średnica powłoki   μm 245 ± 5
6 Powłoka Non-Circularity   % ≤6,0
7 Błąd koncentryczności okładziny   μm ≤12,0
8 Długość fali odcięcia kabla   nm λcc ≤1260
9 Tłumienie (maks.) 1310 nm dB / km ≤0,4
1550 nm dB / km ≤0,3
10 Rodzaj włókna Corning SMF28-e

 

Parametr techniczny

 

Konstrukcja kabli
Liczba włókien 1
Średnica buforowania 900μm
Typ ciasnego bufora Standard - pasek do 10 cm lub pasek Easy
Ciasny kolor bufora Biały (standard)
Elementy wytrzymałości na rozciąganie i / lub warstwa pancerna 1 Przędza aramidowa
Materiał płaszcza zewnętrznego

PVC / trudnopalny, niekorozyjny / nisko dymny, bezhalogenowy

(FRNC / LSZH)

Kolor płaszcza zewnętrznego Żółty / Pomarańczowy / Aqua
Grubość nominalna kurtki zewnętrznej 0,35 mm

 

Fabrycznie zainstalowane złącza światłowodowe 3,0 mm SC APC jednomodowe 0

 

Fabrycznie zainstalowane złącza światłowodowe 3,0 mm SC APC jednomodowe 1

 

Fabrycznie zainstalowane złącza światłowodowe 3,0 mm SC APC jednomodowe 2

 

Hangalaxy provides fast fiber optical pre-installed connector for both MultiMode as SingleMode fiber, compatible with most of today's switch vendors. Hangalaxy zapewnia fabrycznie zainstalowane szybkie złącze światłowodowe zarówno dla MultiMode jak i SingleMode, kompatybilne z większością współczesnych dostawców przełączników. Hangalaxy's Dual Fiber SFP's support data ranges between 100 Mbit/s and 4.25 Gbps and distances up to 160 km. Dane pomocnicze Hangalaxy Dual Fibre SFP są w zakresie od 100 Mbit / s do 4,25 Gbps i odległości do 160 km. Go to the Hangalaxy SFP product range. Przejdź do oferty produktów Hangalaxy SFP.

Szczegóły kontaktu
Mark

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375