Światłowodowe nadajniki-odbiorniki 2.5G TX1310nm 20 KM LC CWDM DDM

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hangalaxy
Orzecznictwo: CE, UL, SGS, ROHS, ISO9001
Numer modelu: HGYN-0559
Minimalne zamówienie: MOQ Saying to 10szt
Cena: Negotiation By email or Phone Call
Szczegóły pakowania: 1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości
Czas dostawy: 7 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, D / A
Możliwość Supply: 15000 sztuk miesięcznie
Kompatybilny z Cisco: SFP-2.5G-SR4-S Nazwa dostawcy: Hangalaxy
Form Factor: SFP Maksymalna szybkość przesyłania danych: 2,5 Gb / s
Złącze: LC Głoska bezdźwięczna: SMF
Typ nadajnika: TX1310nm Rodzaj odbiornika: Kołek
High Light:

10g SFF single mode

,

światłowodowy transceiver SFP

2.5G TX1310nm 20KM LC CWDM DDM Światłowód jednomodowy transceiver optyczny

 

Hangalaxy 200 km CWDM SFP transceiver for 1G ZX Ethernet. Hangalaxy 200 km Nadajnik-odbiornik CWDM SFP dla 1G ZX Ethernet. 1Gb SFP transceiver for single-mode fiber. Transceiver SFP 1 Gb dla światłowodu jednomodowego. Details: This advanced 41dB transceiver is designed for highly reliable fiber optic network links up to 200 km. Szczegóły: Ten zaawansowany transceiver 41dB jest przeznaczony do niezawodnych łączy światłowodowych o zasięgu do 200 km. Using DFB+APD technology, it operates at a nominal wavelength of 1270nm – 1610nm coupled to an LC optical connector. Wykorzystując technologię DFB + APD, działa przy nominalnej długości fali 1270 nm - 1610 nm połączonej ze złączem optycznym LC. It is a cost effective transceiver designed to enable 1Gb for data center and core network applications. Jest to opłacalny nadajnik-odbiornik zaprojektowany w celu umożliwienia 1 Gb dla centrów danych i aplikacji sieci szkieletowej. The SFP-11D-K200CXX offers enhanced digital diagnostics for real-time monitoring of transceiver performance. SFP-11D-K200CXX oferuje ulepszoną diagnostykę cyfrową do monitorowania wydajności transiwera w czasie rzeczywistym. The module is designed to strictly comply with well known SFP specifications developed by the SFF committee. Moduł został zaprojektowany tak, aby ściśle odpowiadał dobrze znanym specyfikacjom SFP opracowanym przez komitet SFF. This module is RoHS compliant and lead-free. Ten moduł jest zgodny z RoHS i nie zawiera ołowiu. OptoSpan 1Gb CWDM optical transceivers are compatible with many brands such as Finisar, Avago, JDSU and network environments that do not require any special compatibility. Optyczne urządzenia nadawczo-odbiorcze CWDM OptoSpan 1 Gb są kompatybilne z wieloma markami, takimi jak Finisar, Avago, JDSU i środowiskami sieciowymi, które nie wymagają żadnej specjalnej zgodności. For networks that require special OEM compatibility, such as CISCO, BROCADE, JUNIPER, ALCATEL, HP, NORTEL, EMC, QLOGIC and other OEMs. Dla sieci wymagających specjalnej zgodności OEM, takich jak CISCO, BROCADE, JUNIPER, ALCATEL, HP, NORTEL, EMC, QLOGIC i inni producenci OEM.

 

Kluczowa charakterystyka


(1) Transceiver SFP 1000BASE-ZX Ethernet 41dB;
(2) 200 km ZX SFP dla SMF przy 1,25 Gb / s;
(3) 1270 nm - 1610 nm DFB + APD Laser 200 km SFP;
(4) -0 ° C - 70 ° C Temperatura - Rozszerzony / Dostępny przemysłowy;
(5) Cyfrowe monitorowanie diagnostyczne interfejsu 2-przewodowego (SFF-8724);
(6) Wymienialne podczas pracy dla portów SFP LC;
(7) 1-letnia standardowa gwarancja Hangalaxy;
(8) Używaj z Finisar, Avago, JDSU i sieciami nie wymagającymi kompatybilności OEM;
(9) SFP MSA / IEEE Std 802.3;
(10) Zgodny z RoHS.


Aplikacje


(1) Gigabit Ethernet 1,25 Gb / s;
(2) Fibre Channel 1x;
(3) Inne łącza optyczne.

 

 

Parametr techniczny

 

Długość fali xx Kod koloru zapięcia Długość fali xx Kod koloru zapięcia
1270 nm 27 Szary 1450 nm 45 brązowy
1290 nm 29 Szary 1470 nm 47 Szary
1310 nm 31 Szary 1490 nm 49 Purpurowy
1330 nm 33 Purpurowy 1510 nm 51 niebieski
1350 nm 35 niebieski 1530 nm 53 Zielony
1370 nm 37 Zielony 1550 nm 55 Żółty
1390 nm 39 Żółty 1570 nm 57 Pomarańczowy
1410 nm 41 Pomarańczowy 1590 nm 59 Czerwony
1430 nm 43 Czerwony 1610 nm 61 brązowy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Opisy pinów
 

Kołek Symbol Nazwa / opis UWAGA
1 VEET Uziemienie nadajnika (wspólne z uziemieniem odbiornika) 1
2) TFAULT Błąd nadajnika.  
3) TDIS Transmitter Disable. Nadajnik wyłączony. Laser output disabled on high or open. Wyjście lasera wyłączone przy wysokim lub otwartym. 2)
4 MOD_DEF (2) Definicja modułu 2. Linia danych dla numeru seryjnego. 3)
5 MOD_DEF (1) Definicja modułu 1. Linia zegara dla numeru seryjnego. 3)
6 MOD_DEF (0) Definicja modułu 0. Uziemiony w module. 3)
7 Oceń Wybierz Nie wymaga połączenia 4
8 LOS Loss of Signal indication. Sygnalizacja utraty sygnału. Logic 0 indicates normal operation. Logiczne 0 wskazuje normalne działanie. 5
9 SKRĘCAĆ Uziemienie odbiornika (wspólne z uziemieniem nadajnika) 1
10 SKRĘCAĆ Uziemienie odbiornika (wspólne z uziemieniem nadajnika) 1
11 SKRĘCAĆ Uziemienie odbiornika (wspólne z uziemieniem nadajnika) 1
12 R & D- Receiver Inverted DATA out. Odwrócone dane odbiornika. AC Coupled Sprzężone prądem przemiennym  
13 RD + Receiver Non-inverted DATA out. Odbiorca Nieodwrócone dane. AC Coupled Sprzężone prądem przemiennym  
14 SKRĘCAĆ Uziemienie odbiornika (wspólne z uziemieniem nadajnika) 1
15 VCCR Zasilacz odbiornika  
16 VCCT Zasilacz nadajnika  
17 VEET Uziemienie nadajnika (wspólne z uziemieniem odbiornika) 1
18 TD + Nieodwrócone dane nadajnika. Sprzężone prądem przemiennym.  
19 TD- Przetwornik Odwrócone dane. Sprzężony prąd przemienny.  
20 VEET Uziemienie nadajnika (wspólne z uziemieniem odbiornika) 1

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Światłowodowe nadajniki-odbiorniki 2.5G TX1310nm 20 KM LC CWDM DDM 0

 

Światłowodowe nadajniki-odbiorniki 2.5G TX1310nm 20 KM LC CWDM DDM 1

 

Światłowodowe nadajniki-odbiorniki 2.5G TX1310nm 20 KM LC CWDM DDM 2

 

Hangalaxy provides SFP transceivers for both MultiMode as SingleMode fiber, compatible with most of today's switch vendors. Hangalaxy zapewnia transceiver SFP zarówno dla MultiMode, jak i dla światłowodu SingleMode, kompatybilny z większością współczesnych dostawców przełączników. Hangalaxy's Dual Fiber SFP's support data ranges between 100 Mbit/s and 4.25 Gbps and distances up to 160 km. Dane pomocnicze Hangalaxy Dual Fibre SFP są w zakresie od 100 Mbit / s do 4,25 Gbps i odległości do 160 km. Go to the Hangalaxy SFP product range. Przejdź do oferty produktów Hangalaxy SFP.

Szczegóły kontaktu
Mark

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375