Pigmenty światłowodowe 0,9 mm / Pigtail Sm Lc OS2 9 125um Niski ubytek wtrąceniowy

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hangalaxy
Orzecznictwo: CE, SGS, UL, RoHs
Numer modelu: HGYN-0144
Minimalne zamówienie: MOQ Saying to 10szt
Cena: Negotiation By email or Phone Call
Szczegóły pakowania: 1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 20000 sztuk miesięcznie
Kabel OD: 0,9 mm Kurtka: LSZH
Kolor kabla: żółty Złącze: LC
Polski typ: APC Liczba włókien: 1
Tryb światłowodowy: Tryb pojedyńczy Długość fali: 1310 nm
High Light:

łączenie warkoczy światłowodowych

,

kabel światłowodowy typu pigtail

0,9 mm LC APC jednomodowy OS2 9 / 125um Kurtka światłowodowa Pigtail LSZH

 

Hangalaxy provides simplex LC OS2 single-mode fiber optic pigtails with a very competitive price. Hangalaxy oferuje jednokierunkowe warkocze światłowodowe simplex LC OS2 w bardzo konkurencyjnej cenie. Our LC single-mode fiber optic pigtail comprises an exposed 9/125μm OS2 fiber cable at one end and a pre-installed simplex LC/APC connector at the other end. Nasz jednomodowy warkocz światłowodowy LC składa się z odsłoniętego kabla światłowodowego OS2 9 / 125μm na jednym końcu i wstępnie zainstalowanego złącza simpleks LC / APC na drugim końcu. The fiber optic pigtails are commonly used to splice the fiber in the cable so that they can be connected to the patch panel or equipment. Pigtaile światłowodowe są powszechnie stosowane do łączenia światłowodu w kablu, aby można je było podłączyć do panelu krosowego lub urządzenia. This pigtail features a typical 900μm tight buffered cables as default. Ten warkocz jest standardowo wyposażony w typowo kable buforowane o grubości 900 μm. Available in different length, jacket material, polish, and cable diameter, Hangalaxy' fiber optic pigtail can be ordered to customize any fiber optic protocol to meet your different network applications. Pigtail światłowodowy Hangalaxy, dostępny w różnych długościach, materiałach, połyskach i średnicach kabli, można zamówić w celu dostosowania dowolnego protokołu światłowodowego do różnych zastosowań sieciowych.

 

funkcje


1. Mała utrata wtrąceniowa;
2. Utrata odbicia w wysokiej części pleców;
3. Stabilne możliwości i wysoka niezawodność;
4. polski APC;
5. Buty w różnych kolorach;
6. Kurtka PCV jako domyślna, opcjonalnie LSZH;
7. Domyślnie 0,9 mm, opcjonalnie kabel 2,0 mm i 3,0 mm;
8. 100% sprawdzone pod kątem właściwości optycznych przed wysyłką;
9. Dostępne są niestandardowe specyfikacje.

 

Podanie

 

1. Transmisja danych o wysokiej przepływności;
2. sieci telekomunikacyjne;
3. sieci przetwarzania danych;
4. aplikacje metra;
5. Przyrządy do testowania;
6. Wojskowych, medycznych i przemysłowych.

 

Parametr techniczny

 

Rodzaj włókna SM MM

 

Złącze typu

MTRJ

D4, FC, SC, ST, LC,

E-2000, MU

D4, FC, SC, ST, LC,

E-2000, MU

MTRJ
Utrata wtrąceniowa (typowa) ≤0,4dB ≤0,2dB ≤0,4dB ≤0,2dB
Utrata wtrąceniowa (maks.) ≤0,5dB ≤0. ≤0. 3dB 3dB ≤0,3dB ≤0,5dB

 

Strata zwrotna (typowa)

PC   ≥50dB  
APC ≥65dB  
UPC ≥55dB ≥55dB  
Trwałość krycia ≤0,2dB
Trwałość ≥1000 razy
Temperatura przechowywania - 40 ~ + 85

 

PRZEGLĄD
Średnica platerowania 125 mikronów
Średnica rdzenia 62,5 mikrona
Liczba włókien 2)
Technologia Tryb warunkowania
Pchnij / pociągnij zaczepy Nie
Waga w funtach) 0,09
 
GWARANCJA
Okres gwarancji produktu (na całym świecie) Dożywotnia ograniczona gwarancja

 

Pigmenty światłowodowe 0,9 mm / Pigtail Sm Lc OS2 9 125um Niski ubytek wtrąceniowy 0

 

Pigmenty światłowodowe 0,9 mm / Pigtail Sm Lc OS2 9 125um Niski ubytek wtrąceniowy 1

 

Pigmenty światłowodowe 0,9 mm / Pigtail Sm Lc OS2 9 125um Niski ubytek wtrąceniowy 2

 

Kontrola jakości

 

Quality and standards are the foundation of Hangalaxy. Jakość i standardy są podstawą Hangalaxy. We are dedicated to providing clients with the outstanding, standards-compliant products and services. Naszym celem jest dostarczanie klientom wyjątkowych, zgodnych ze standardami produktów i usług. Hanglaxy has passed many quality system verification, like ISO, RoHS, established an internationally standardized quality assurance system and strictly implemented standardized management and control in the course of design, development, production, installation and service. Hanglaxy przeszło wiele weryfikacji systemu jakości, takich jak ISO, RoHS, ustanowiło międzynarodowo ustandaryzowany system zapewniania jakości i ściśle wdrożyło standardowe zarządzanie i kontrolę w trakcie projektowania, rozwoju, produkcji, instalacji i serwisu.


Wysyłka zwrotna

 

You are responsible for all transportation, insurance, duties and other similar charges for returned products. Jesteś odpowiedzialny za wszystkie koszty transportu, ubezpieczenia, ceł i inne podobne opłaty za zwracane produkty. Please use caution; Proszę zachować ostrożność; shipping damages resulting from improper packaging will be your responsibility. odpowiedzialność za szkody powstałe w wyniku niewłaściwego opakowania. We recommend using a reliable parcel or freight carrier who is capable of providing tracking information and proof of delivery. Zalecamy korzystanie z niezawodnego przewoźnika paczek lub frachtu, który jest w stanie dostarczyć informacje o śledzeniu i dowodzie dostawy. The proof of purchase, if required, and your RMA number must be inserted in the shipping carton before the carton is sealed. W razie potrzeby dowód zakupu oraz numer RMA należy umieścić w kartonie wysyłkowym przed zapieczętowaniem kartonu.

Szczegóły kontaktu
Mark

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375