24 rdzenie SC LC ST Światłowodowa skrzynka zaciskowa do montażu na ścianie Multimode OM3

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Hanglaxy
Orzecznictwo: SGS, CE, RohS, UL, FDA
Numer modelu: HGYN-0148
Minimalne zamówienie: MOQ Saying to 10szt
Cena: Negotiation By email or Phone Call
Szczegóły pakowania: 1 sztuk Każda indywidualna torba PE jakości
Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
Zasady płatności: D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram, L / C
Możliwość Supply: 5055 sztuk miesięcznie
Materiał: Metal kolor: Biały
Liczba włókien: 24 Rodzaj złącza: LC UPC
Tryb światłowodowy: Wielomodowy, OM3 wymiar: 1U, 19 cali
utrata wtrąceniowa: 0,5dB Utrata zwrotu: 35dB
High Light:

światłowodowa skrzynka rozdzielcza

,

zewnętrzna skrzynka zakończeniowa światłowodu

24 rdzenie SC LC ST Światłowodowa skrzynka zaciskowa Zainstalowana na ścianie

 

Hangalaxy tego rodzaju puszka światłowodowa jest solidną, niskoprofilową jednostką połączeniową odpowiednią do wszystkich aplikacji światłowodowych i FTTx, specjalnie zaprojektowaną do zastosowań mieszkaniowych i ma zastosowanie w dużych obiektach biznesowych.

 

Cechy fizyczne

 

(1) Typ wewnętrzny / zewnętrzny;

(2) materiał niemetaliczny;

(3) Kompaktowy typ uchwytu ściennego;

(4) Proste i przejrzyste zarządzanie kablami wejściowymi i wyjściowymi;

(5) Skrzynka o większej liczbie włókien jest dostępna na żądanie;

(6) Łatwa konserwacja, łatwy dostęp dzięki drzwiom przednim;

(7) Wspiera łączenie mechaniczne i łączenie;

(8) Tanie rozwiązanie z wysoką ochroną dla zakończonych włókien;

(9) Stopień ochrony IP55 do zastosowań zewnętrznych;

(10) Produkt na zamówienie dostępny na żądanie.

 

Podanie

 

(1) Systemy FTTX;

(2) sieci PON;

(3) Zakończenie światłowodu;

(4) CATV.

 

Środowisko użytkowania

 

(1) Ścienna skrzynka zaciskowa do użytku wewnątrz / na zewnątrz
(2) Do 24 światłowodów LC Duplex

(3) Dostępne dla adapterów FC, SC, LC

 

Specyfikacja

 

Numer części HGYN-0148
Pojemność światłowodu 24 włókna
Materiał Metal
Kolor Biały
Rodzaj złącza LC UPC
Tryb światłowodowy Wielomodowy, OM3
Wymiar 48x35x4,5 cm
Waga 1,56 kg
Trwałość 1000 razy
Wilgotność względna ≤85% (30 ° C)

 

Środowisko użytkowania

 

Temperatura otoczenia

-40 ° C ~ + 80 ° C

Wilgotność względna ≤85% (30 ° C)
Izolowana rezystancja ≥2 × 10 MΩ / 500 V (prąd stały)

 

24 rdzenie SC LC ST Światłowodowa skrzynka zaciskowa do montażu na ścianie Multimode OM3 0

 

Zdjęcie produktu i akcesoria

 

24 rdzenie SC LC ST Światłowodowa skrzynka zaciskowa do montażu na ścianie Multimode OM3 1

 

24 rdzenie SC LC ST Światłowodowa skrzynka zaciskowa do montażu na ścianie Multimode OM3 2

 

Przesyłka DHL, UPS, FedEx, TNT

 

This item does not ship to China. Ten przedmiot nie jest wysyłany do Chin. Please check other sellers who may ship internationally. Sprawdź innych sprzedawców, którzy mogą wysyłać towary za granicę. Due to increased demand, we temporarily have reduced product selection available for delivery to your region. Ze względu na zwiększony popyt tymczasowo ograniczyliśmy wybór produktów do dostarczenia do twojego regionu. We are working to improve selection availability as soon as possible. Pracujemy nad jak najszybszym poprawieniem dostępności selekcji.

Szczegóły kontaktu
Mark

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375