Skontaktuj się z nami
Gary Lok

Numer telefonu : 008613380350375

WhatsApp : +008613380350375

8K łączy się z przemysłem 5G AV

June 4, 2021

najnowsze wiadomości o firmie 8K łączy się z przemysłem 5G AV  0

 

28. Międzynarodowa Wystawa Sieci Informacji Radiowej i Telewizyjnej w Chinach (CCBN2021) Forum Profesjonalnych Innowacji Produktów Audiowizualnych odbyła się 29 maja w China International Exhibition Centre (Pawilon Jing'anzhuang).Pan Danfeng Zhuang, główny inżynier marki Hangalaxy, został zaproszony na forum do wygłoszenia przemówienia na temat „Innowacje techniczne i zastosowanie technologii optycznej w erze 8K”, dzieląc się transmisją światłowodową Hangalaxy z wieloma ekspertami, naukowcami i liderami branży w przemysł audiowizualny i nadawczy.Technologia to nowe rozwiązanie dla punktów bólowych transmisji [5G+8K];oraz w nowej sytuacji szybkiego rozwoju technologii filmowej i telewizyjnej HD, produkty optyczne Hangalaxy nadal wprowadzają innowacje w mediach transmisyjnych, od linii transmisyjnej światłowodowej DVI do linii transmisyjnej światłowodowej DP, linii transmisyjnej światłowodowej HDMI itp. I nadal używać Powstające technologie własnych firm zajmujących się komunikacją optyczną są głęboko zintegrowane z przemysłem audiowizualnym i są zaangażowane w innowacje w aplikacjach transmisji światłowodowej.

 

najnowsze wiadomości o firmie 8K łączy się z przemysłem 5G AV  1

 

W przypadku branży AV problemy związane z transmisją [5G+8K] dotyczą głównie dwóch aspektów:

 

1. Transmisja sygnału o ultrawysokiej rozdzielczości na duże odległości przy użyciu tradycyjnych transceiverów optycznych jest podatna na problemy, takie jak wiele interfejsów i niestabilne łącza.
2. Wiele dostępnych na rynku kabli światłowodowych do transmisji sygnału o ultrawysokiej rozdzielczości na duże odległości jest często bardzo niezadowalających pod względem [stabilności, kompatybilności i spójności] i nie może zapewnić wymagań jakościowych projektów inżynieryjnych na duże odległości transmisja sygnałów o ultrawysokiej rozdzielczości.

Profesjonalne produkty do transmisji światłowodowej marki Hangalaxy zdobyły niezliczoną liczbę fanów w branży AV i zdobyły zaufanie inżynierów pracujących na miejscu.Kluczem jest odpowiednia jakość, wytrzymałość i niezawodny urok.

Firma Hangalaxy rozpoczęła badania i rozwój pasywnych układów scalonych na bazie krzemu do komunikacji optycznej.Jest to profesjonalny producent sprzętu do transmisji sygnałów ultra-wysokiej rozdzielczości na duże odległości.Pracował na 40G/100G/400G i innych aktywnych kablach optycznych, takich jak kable światłowodowe AOC, LC/FC/SC., rozdzielnice światłowodowe MPO / MTP i moduły optyczne oraz inne pola transmisji światłowodowej.Odkąd marka Hangalaxy wprowadziła na rynku audio i wideo na początku 2014 r. system transmisji światłowodowej 4K/8K z wysoce zintegrowanymi interfejsami HDMI/DVI/DP/USB, zastosowała [wysoka stabilność, wysoka kompatybilność, wysoka spójność] optyczna komunikacja Technologia procesowa jest skondensowana w schemacie transmisji każdego wymienionego produktu, a Huaguang Yuneng uważa [tworzenie niezawodnej jakości i dążenie do sprzedaży detalicznej] za filozofię biznesową Huaguang Yuneng.

Jeśli chodzi o zastosowanie [5G+8K], firma Hangalaxy uzyskała w Chinach ponad 8 000 krajowych, prowincjonalnych i miejskich spraw inżynieryjnych na dużą skalę i stała się dostawcą pierwszego poziomu dla Huawei, Sunac i wielu innych znanych przedsiębiorstw ;produkty są również eksportowane do ponad 20 rynków zagranicznych, takich jak Japonia, Izrael, Szwajcaria, Szwecja, Francja, Wielka Brytania, Włochy itp. I jest szeroko stosowany w dużych międzynarodowych projektach inżynieryjnych.Skonsolidowano reputację [Niezawodnego kabla światłowodowego] dla marki Hangalaxy, czyniąc profesjonalny sprzęt do transmisji światłowodowej Hangalaxy niezawodnym narzędziem wysokiej jakości.

 

najnowsze wiadomości o firmie 8K łączy się z przemysłem 5G AV  2