Chiny Kabel światłowodowy MPO MTP producent

Stwórz swój niezawodny chiński dostawca łączności światłowodowej

 

Shenzhen Hangalaxy Technology Co., Ltd

 

  • Kabel światłowodowy MPO MTP
  • Wstępnie zakończony kabel światłowodowy
  • Kable krosowe światłowodowe
  • Pigtaile światłowodowe

Dostać Kabel światłowodowy MPO MTP & Wstępnie zakończony kabel światłowodowy Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Wprowadzenie

Jako profesjonalny producent tworzący produkt do połączeń światłowodowych, mamy głównie kable MPO MTP i kabel patch, HDMI AOC, DVI AOC, DP AOC.

Historia

Każdego dnia dostarczamy rozwiązania audiowizualne, które inspirują, informują, angażują i wspierają ludzi na całym świecie

Usługa

Aktywne kable optyczne Hangalaxy (AOC) stanowią kompleksowe, łatwe w instalacji i bardzo niezawodne rozwiązanie do instalacji Pro AV.

nasz zespół

Hangalaxy posiada ogółem ponad 750 pracowników, ponad 95% z nich ma wykształcenie wyższe, co stanowi nasz silny zespół w dziedzinie badań i rozwoju.

QSFP+ Copper Cable Assemblies

Hangalaxy QSFP+ Copper Cable assemblies were developed for high-density applications, offering a costeffective, low-power option for high-speed data center interconnects. The QSFP+ form factor can replace up to four standard SFP+ connections, providing greater density and reduced system cost. The direct-attach assemblies support emerging 40Gb/s applications and are available in standard lengths up to 5 meters with longer custom lengths available.

MTP MPO Patch Cables Workshop

The MPO Plug ‘n’ Play system is the perfect solution for today's optical fibre installations, designed to enable a fibre network to be installed and commissioned in the shortest possible time. An MPO installation does not require specialist engineers or special tools as each component of the HANGALAXY MPO system is packed with a certificate showing it’s performance at the time of manufacture. This enables the installer to be sure the system will function from the moment the final part of the system is conne

CWDM DWDM Module Workshop

Coarse Wavelength Division Multiplexing (CWDM) is a wavelength multiplexing technology for the fiber access networks. Data transmission is realized by using max 18 channels CWDM with wavelengths between 1270nm and 1610nm. CWDM Mux/Demux module provides low insertion loss,high channel isolation, wide passing band, low-temperature sensitive and epoxy free optical path.

SFP Optical Transceivers Workshop

Every transceiver is individually tested on a full range of Cisco equipment and passed the monitoring of Hangalaxy's intelligent quality control system. QSFP+ transceiver modules are designed for use in 40Gigabit per second links over multimode fiber. They are compliant with the QSFP+ MSA and IEEE802.3ba 40GBASE-SR4 and breakout to 4 10GBASE-SR. Digital diagnostics functions are available via an I2C interface, including Tx and Rx power monitoring. The optical transceiver is compliant per the RoHS Directive

Najpopularniejsze kategorie

Stwórz swój niezawodny chiński dostawca łączności światłowodowej

 

Shenzhen Hangalaxy Technology Co., Ltd

 

  • Wszystkie kategorie
  • Kabel światłowodowy MPO MTP
  • Wstępnie zakończony kabel światłowodowy
  • Kable krosowe światłowodowe
  • Pigtaile światłowodowe
Więcej produktów
wiadomości z firmy
Przypadek Hangalaxy 2021 Chiny (Anhui) Nauka i technologia
na June 4, 2021
Profesjonalnie wykonuj długodystansową linię transmisyjną światłowodową 4 K / 8 K biuro biznesowe dedykowane inteligentnemu systemowi tłumaczenia głosowego AI 26 kwietnia w Sali Innowacji Anhui uroczyście otwarto targi transformacji w zakresie innowacji w dziedzinie nauki i technologii w 2021 r. w ...
8K łączy się z przemysłem 5G AV
na June 4, 2021
28. Międzynarodowa Wystawa Sieci Informacji Radiowej i Telewizyjnej w Chinach (CCBN2021) Forum Profesjonalnych Innowacji Produktów Audiowizualnych odbyła się 29 maja w China International Exhibition Centre (Pawilon Jing'anzhuang).Pan Danfeng Zhuang, główny inżynier marki Hangalaxy, został zaproszony ...
Specjalizuje się w transmisji sygnału 4K 8K HDMI AOC
na September 28, 2020
Specjalizuje się w transmisji sygnału 4K 8K HDMI AOC Połączenie światła i szkła ma pewne unikalne właściwości, które zapewniają specjalistom AV potężne narzędzia w typowych zastosowaniach AV.Kabel światłowodowy może być używany do wysyłania sygnałów wideo, audio i sterujących o wysokiej rozdzielczo...
Era 8K i zastosowanie w systemie AV
na September 28, 2020
Era 8K, zastosowanie technologii optycznej w systemach AV Firma Hangalaxy rozpoczęła działalność od badań i rozwoju pasywnych chipów krzemowych do komunikacji optycznej i jest producentem profesjonalnego sprzętu do transmisji na duże odległości sygnałów o ultrawysokiej rozdzielczości.Od początku ...